2.000 m2 ‘ lik kapalı alanda kontinü hat üzerinde son teknolojiye sahip makineleri ve en kaliteli hammaddeleri kullanarak el degemeden üretim yapmakta olan 2011 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlıgı'nın izniyle üretim faaliyetlerine baslayan firmamız Bompi Gıda kısa sürede birçok satış noktasında yerini almıstır. Amacımız her yas grubundaki tüketiciye kaliteli, güvenilir ve dayanılmaz lezzette ürünler sunmaktır.

Kendi alanında her zaman yeniliklere ve gelismelere açık bir firma oldugumuzdan insanların tüketim ihtiyaçlarını düsünerek sektöründeki rakipleri arasından sıyrılmak ve standardını yükseltmek, üretmiş oldugu ürünleri ve sistemini tescillemek için ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenligi Yönetim Sistemi belgelerine sahip ve bu sistemleri firmanın tüm bünyesinde etkin ve uygulanabilirligini karsılayacak şekilde tasarlanmıstır. Firmamız gıda sektöründe hak ettigi yere gelebilmek için güvenli gıda ve izlenebilirlik sistemlerini uygulamaktadır. Tüketici saglıgını korumak ana amacımızdır.

Üretimimiz gıda mühendisleri ve gıda teknikerleri denetiminde, hijyenik ortamlarda ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak yapılmaktadır. Kendi içimizdeki oto kontroller, periyodik olarak yapılmaktadır. Ayrıca resmi kurum laboratuvarlarında da düzenli olarak ürün analizleri yapılmakta ve Türk Gıda Kodeksi kriterlerine uygunlukları kontrol ve teyit edilmektedir. Bunlar ısıgında hedefimiz gelisen teknoloji ile kendimizi her zaman yenileyerek saglıklı ve tüketiciye kolaylık saglayacak üretimler yapmaktır. Firmamız imalatta kullandıgı ham maddenin kabulünden baslayarak, üretimin her asamasında hijyen kurallarına gereken önemi vermekte ve özeni göstermektedir.  Üretim hatlarının tümünde ve sevkiyatta, teknolojik kolaylıklardan yararlanılmaktadır. 

Bu amaçla kaliteli ve standart mamul üretiminde konunun uzmanı personelimiz tarafından sürekli ölçümler yapılmaktadır. AR-GE çalısmalarımızlada yeni ürün spektlerini gelistirerek çesitlligimizi arttırılmaktadır. Saglıklı ve güvenli gıda yelpazemizin her geçen gün artmasıyla, tüketici tercihi ve begenisini ürünlerimizde görmek, Bompi Gıda ailesini memnun ettigi gibi bir o kadar da sorumlulugumuzu arttırmaktadır. Sirketimiz, her geçen gün büyümekte ve sektördeki yerini saglamlastırmaktadır. Günümüz ticari hayatında kurumsallasmanın öneminin bilincinde olan firmamız, hızla büyüyen kadrosu ve is hacmiyle uluslararası kabul görmüs standartlara sahip olmayı vazgeçilmez bir sart olarak benimsemistir. Dünya ve ülkemiz pazarına hizmet vermenin tüm gereklerini yerine getirmek amacında olan kurulusumuz, bu yolda gerekli tüm adımları atmıstır ve atmaya devam edecektir. Böylece sistemimizin, günümüz piyasa sartlarını her zaman yakalaması saglanacak ve mevcut dinamik, esnek, çalıskan ve üretken yapımız tüm çalısanlarımızın destegi ile sürecektir.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;
• Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek, 
• Tüm çalışanlarımızın,tedarikçilerimizin katkılarıyla müşterilerimize kaliteli,sağlıklı ve güvenli ürünler sunmak, 
• Müşterilerimizin memnuniyetlerinin sürekliliğini sağlamak,
• Tüm faaliyetlerimizde ulusal standartlar ve yasal mevzuat hükümlerine uymak,
• Yeniliklere açık ve destekleyen yönetim ile ilk adımı atmak,
• Verimli,kaliteli ve rekabet edebilir ürünler ortaya çıkarmak,
• Üretimin her aşamasında sürekli GELİŞME - GELİŞTİRME içinde olmak,
• Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda üretimde kaliteyi ve gıda güvenliğini arttırmak için
DOĞRU BİLGİ ,EĞİTIMLİ PERSONEL, DOGRU EKİPMAN üçlüsünü etkin biçimde kullanmak,
• Kaliteli ve yenilikçi üretim ile müşteri güveni ve memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
• Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede analiz ederek
en ekonomik,en kullanıslı ve tüketiciyi daima tatmin eden kaliteli ürünü gelistirmek,
üretmek ve satıs sonrası hizmetlerini vermek,
• İnsana çevreye ve topluma saygılı olmaktır.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;
Enerji ihtiyacımızı doga ile dost olan dogalgazdan elde ediyor ve her türlü enerji kaynaklarını sadece gerektigi sekilde ve gerektigi kadar kullanmaya özen gösteriyoruz.Fabrika içi ve dısı her türlü temizlik ihtiyacında gıdaya uygun ve T.C. Saglık Bakanlıgı tarafından onaylı malzemeler kullanıyoruz. Tedarikçilerimizden baslayıp,müsterilerimize kadar uzanan zincirde birlikte çalıstıgımız herkesle isbirligi yaparak, çalısanlarımızın ve toplumun çevre bilincini arttırmaya katkıda bulunmayı taahhüt ediyoruz.

, ,