Bompi Gıda E-Mail Bompi Gıda Telefon

Kurumsal

Hakkımızda

2.000 m2 ‘ lik kapalı alanda kontinü hat üzerinde son teknolojiye sahip makineleri ve en kaliteli hammaddeleri kullanarak el değmeden üretim yapmakta olan, 2011 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın izniyle üretim faaliyetlerine baslayan firmamız Bompi Gıda, kısa sürede birçok satış noktasında yerini almıştır. Amacımız her yaş grubundaki tüketiciye kaliteli, güvenilir ve dayanılmaz lezzette ürünler sunmaktır.

Kendi alanında her zaman yeniliklere ve gelişmelere açık bir firma olduğumuzdan insanların tüketim ihtiyaçlarını düşünerek sektöründeki rakipleri arasından sıyrılmak ve standardını yükseltmek, üretmiş oldugu ürünleri ve sistemini tescillemek için ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip ve bu sistemleri firmanın tüm bünyesinde etkin ve uygulanabilirliğini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Firmamız gıda sektöründe hak ettiği yere gelebilmek için güvenli gıda ve izlenebilirlik sistemlerini uygulamaktadır. Tüketici sağlığını korumak ana amacımızdır.

Üretimimiz gıda mühendisleri ve gıda teknikerleri denetiminde, hijyenik ortamlarda ve Türk Gıda Kodeksine uygun olarak yapılmaktadır. Kendi içimizdeki oto kontroller, periyodik olarak yapılmaktadır. Ayrıca resmi kurum laboratuvarlarında da düzenli olarak ürün analizleri yapılmakta ve Türk Gıda Kodeksi kriterlerine uygunlukları kontrol ve teyit edilmektedir. Bunlar ışığında hedefimiz gelişen teknoloji ile kendimizi her zaman yenileyerek sağlıklı ve tüketiciye kolaylık sağlayacak üretimler yapmaktır. Firmamız imalatta kullandığı ham maddenin kabulünden başlayarak, üretimin her aşamasında hijyen kurallarına gereken önemi vermekte ve özeni göstermektedir. Üretim hatlarının tümünde ve sevkiyatta, teknolojik kolaylıklardan yararlanılmaktadır. 

Bu amaçla kaliteli ve standart mamul üretiminde konunun uzmanı personelimiz tarafından sürekli ölçümler yapılmaktadır. AR-GE çalışmalarımızla da yeni ürün spektlerini geliştirerek çeşitlliğimiz arttırılmaktadır. Sağlıklı ve güvenli gıda yelpazemizin her geçen gün artmasıyla, tüketici tercihi ve beğenisini ürünlerimizde görmek, Bompi Gıda ailesini memnun ettigi gibi bir o kadar da sorumluluğumuzu arttırmaktadır. Şirketimiz, her geçen gün büyümekte ve sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Günümüz ticari hayatında kurumsallaşmanın öneminin bilincinde olan firmamız, hızla büyüyen kadrosu ve iş hacmiyle uluslararası kabul görmüş standartlara sahip olmayı vazgeçilmez bir şart olarak benimsemiştir. Dünya ve ülkemiz pazarına hizmet vermenin tüm gereklerini yerine getirmek amacında olan kuruluşumuz, bu yolda gerekli tüm adımları atmıştır ve atmaya devam edecektir. Böylece sistemimizin, günümüz piyasa şartlarını her zaman yakalaması sağlanacak ve mevcut dinamik, esnek, çalışkan ve üretken yapımız tüm çalışanlarımızın destegi ile sürecektir.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;

• Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarına uyarak sistemimizi sürekli iyileştirmek, 
• Tüm çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin katkılarıyla müşterilerimize kaliteli, sağlıklı ve güvenli ürünler sunmak, 
• Müşterilerimizin memnuniyetlerinin sürekliliğini sağlamak,
• Tüm faaliyetlerimizde ulusal standartlar ve yasal mevzuat hükümlerine uymak,
• Yeniliklere açık ve destekleyen yönetim ile ilk adımı atmak,
• Verimli,kaliteli ve rekabet edebilir ürünler ortaya çıkarmak,
• Üretimin her aşamasında sürekli GELİŞME - GELİŞTİRME içinde olmak,
• Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda üretimde kaliteyi ve gıda güvenliğini arttırmak için
DOĞRU BİLGİ ,EĞİTİMLİ PERSONEL, DOĞRU EKİPMAN üçlüsünü etkin biçimde kullanmak,
• Kaliteli ve yenilikçi üretim ile müşteri güveni ve memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
• Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede analiz ederek
en ekonomik,en kullanışlı ve tüketiciyi daima tatmin eden kaliteli ürünü geliştirmek,
üretmek ve satış sonrası hizmetlerini vermek,
• İnsana çevreye ve topluma saygılı olmaktır.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ;
Enerji ihtiyacımızı doğa ile dost olan doğalgazdan elde ediyor ve her türlü enerji kaynaklarını sadece gerektiği şekilde ve gerektiği kadar kullanmaya özen gösteriyoruz. Fabrika içi ve dışı her türlü temizlik ihtiyacında gıdaya uygun ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı malzemeler kullanıyoruz. Tedarikçilerimizden başlayıp,müşterilerimize kadar uzanan zincirde birlikte çalıştığımız herkesle işbirliği yaparak, çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincini arttırmaya katkıda bulunmayı taahhüt ediyoruz.

Info

2.000 m2 ‘ lik kapalı alanda kontinü hat üzerinde son teknolojiye sahip makineleri ve en kaliteli hammaddeleri kullanarak el değmeden üretim yapmakta olan, 2011 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın izniyle üretim faaliyetlerine başlayan firmamız Bompi Gıda, kısa sürede birçok satış noktasında yerini almıştır. Amacımız her yaş grubundaki tüketiciye kaliteli, güvenilir ve dayanılmaz lezzette ürünler sunmaktır.