Bompi Gıda E-Mail Bompi Gıda Telefon

Medya

CNR Food İstanbul 2019

CNR Food 14 - 7 Eylül 2019 İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilen CNR Food İstanbul Fuarı'na Bompi Gıda olarak katılım gerçekleştirdik. Gıda üreticilerinin yer aldığı 4.Salonda bulunan standımız yoğun ilgi gördü. Ürünlerimize ve standımıza ilgi gösteren ve ziyaret eden tüm ziyaretçilere teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 CNR Food 2

Gıda endüstrisi Türkiye 100 şirketleri

Turkiye 100

Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) liderğinde ve TEPAV işbirliği ile, Türkiye'nin hızlı büyüyen 100 şirketi listesi hazırlandı. Sektörel temelli 24 toptan ticaret şirketi ilk sırayı alırken, Rella Gıda ve Oba Makarnacılık gibi şirketleri de içeren Gıda ürünleri imalatı, 8 şirketle ikinci sırada yer aldı.

Gıda Endüstrisi Şirketleri
Türkiye 100 Gıda ürünleri imalatçısı şirketler sıralaması ve 2012-2015 arası periyottaki büyüme oranları aşağıdaki gibidir:

39-Bompi Gıda: %308,4
62-Rella Gıda: %223,3
92-Oba Markarnacılık: %155,2

Tüyap Eskişehir Gıda Fuarı

Tuyap Eskisehir18 - 21 Nisan tarihleri arası gerçekleştirilen Tüyap Eskişehir Gıda Fuarı'na gerçekleştirdiğimiz katılımla, firmamız ürünlerini iç pazara tanıtım fırsatını elde ettik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından organize edilen proje

bakanlik projesiŞirketimiz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından organize edilen; Tekstil, Deri, Mobilya, Gıda ve İçecek Ürünleri imalatı ve Kimya Ürünleri İmalatı sektörlerinde, "İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi"ne katılım göstermiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bakanlik projesi 2

Info

2.000 m2 ‘ lik kapalı alanda kontinü hat üzerinde son teknolojiye sahip makineleri ve en kaliteli hammaddeleri kullanarak el değmeden üretim yapmakta olan, 2011 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın izniyle üretim faaliyetlerine başlayan firmamız Bompi Gıda, kısa sürede birçok satış noktasında yerini almıştır. Amacımız her yaş grubundaki tüketiciye kaliteli, güvenilir ve dayanılmaz lezzette ürünler sunmaktır.


Bompi Gıda